- Opublikowano2026-02-07
Rekolekcje parafialne
Parafia MBA w Dębicy
14- 18 lutego 2026r.
Ks. Piotr Cebula – Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin
Sobota – 14 lutego
Godz. – 1800 | Msza święta i nauka rekolekcyjna |
Niedziela – 15 lutego
Godz.600, 730, 900, 1030, 1200 | Msza święta i nauka rekolekcyjna | |
Przed południem pomiędzy Mszami świętymi | Adoracja Najświętszego Sakramentu | |
|
| |
| Godz. – 1400 | Msza święta i nauka rekolekcyjna |
| Godz. – 1800 | Nieszpory Eucharystyczne w łączności z Mszą świętą i nauka rekolekcyjna |
Pniedziałek – 16 lutego
| Godz. – 700 | Msza święta i nauka rekolekcyjna |
| Godz. – 800 | Adoracja Najświętszego Sakramentu |
| Godz. -900 | Msza święta i nauka rekolekcyjna |
| Godz. – 1700 | Adoracja NS – SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA |
| Godz. – 1800 | Nieszpory Eucharystyczne w łączności z Mszą świętą i nauka rekolekcyjna |
Wtorek – 17 lutego
| Godz. – 700 | Msza święta i nauka rekolekcyjna |
| Godz. – 800 | Adoracja Najświętszego Sakramentu |
| Godz. – 900 | Msza święta i nauka rekolekcyjna |
| Godz. – 1700 | Adoracja NS – SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA |
| Godz. – 1745 | Nowenna do Matki Bożej. |
| Godz. – 1800 | Nieszpory Eucharystyczne w łączności z Mszą świętą i nauka rekolekcyjna. |
Środa Popielcowa – 18 lutego
Godz.600,730,900, 1030, 1200, 1400 | Msza święta i nauka rekolekcyjna | |
| Godz. – 1700 | Adoracja NS – SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA |
| Godz. – 1800 | Msza święta i nauka rekolekcyjna |
Aktualności
- All Post
- Aktualności

W czwartek 4 czerwca 2026r. obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej zwaną Świętem Bożego Ciała. W naszym kościele parafialnym po południu o godz. 17.00 była sprawowana Msza Święta, a następnie procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Tradycyjnie procesja przeszła ulicami:…

Dnia 30 maja 2026r. grupa 58 osób z naszej parafii wraz z ks. Jerzym, udała się na pielgrzymkę. Najpierw zatrzymaliśmy się w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie. Naszą przewodniczką po tej Bazylie była Pani Sylwia, która pięknie przybliżyła nam historię…

Dnia 13 maja 2026r. odbyło się w naszej parafii pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozważania różańcowe poprowadził ks. Proboszcz, który również wygłosił Słowo Boże. Na zakończenie nabożeństwa wyruszyliśmy w tradycyjną procesję wokół naszego kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej.…